go site www.droneflorianopolis.com.br/wp-content/jennifer/1039-conhecer-solteiros-rio.php go here Penzion RADMILLA je novopostavený penzión s vysokým štandardom vo farmárskom prostredí, obklopený ovocnými sadmi poliami a hájmi. Má charakter rodinného penziónu. Hosťom sú k dispozícii 3 rodinné apartmány s kompletným vybavením a vlastnou terasou , ďalej 6 izieb s kúpeľňami , televízorom , pripojením na internet. Kapacita penzionu je pre 20 osôb.
Penzion je ideálny pre rodinny s deťmi , na oddych a relax vo vidieckom a farmárskom prostredí, vhodný nielen pre manažérov a obchodných cestujúcich , ale aj pre romantikov , milovníkov zvierat , rybárov a poľovníkov.

Nachádza sa tu malá reštaurácia , ktorá ponúka jedlá pripravované výlučne zo surovín z vlastnej farmy na chov hydiny, ošípaných a oviec. Farma je známa chovom kačíc a husí, preto v jedálnom lístku nechýbajú celoročne kačacie a husacie špeciality, ako aj domáca zabíjačka. Varia sa tu jedlá tradičnej domácej vidieckej kuchyne. S radosťou vyhovieme všetkým želaniam našich hostí podľa vlastnej chuti.


  • Návštevníci s deťmi si popri oddychu môžu obzrieť chov ošípaných, mangalíc, hydiny, malé ZOO a rybník.
  • S precíznosťou a spoľahlivosťou organizujeme oslavy všetkých rodinných výročí, svadby, promócie, firemné školenia, prezentácie.
  • Celý areál farmy aj penziónu je ohradený, s dostatočným priestorom na parkovanie, tak vytvára pocit bezpečia a súkromia.
  • Sme ochotný vyhovieť všetkým Vašim prianiam a želaniam Našich ctených zákazníkov, s cieľom spoľahlivo dosiahnuť Vašu spokojnosť.


Tešíme sa na Vašu návštevu!